Ostetaan tai myydään lomaosakeviikko

Vuokatti Country Club KOy osakkaat voivat ilmoittaa myynnissä olevista yhtiön lomaosakkeista. (Ilmoituslomake on sivun alaosassa).

Voit myös ilmoittaa halustasi ostaa tai vaihtaa yhtiön lomaviikon.


Myydään lomaviikko

Lomaviikko C.3.2 (UUSI)

Timo Pulkkinen, 0407740014, pulkkinen.timo@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.8.10

Esko ja Ulla Laakkonen, 040 062 8685

Tarjoukset€

Lomaviikko C.7.11 (UUSI)

Ulla Jamalainen, 040 744 6619, ulla.jamalainen@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko B.12.11 


MYYTY

Lomaviikko B.13.14 (UUSI)

Heikki ja Sinikka Lehtimäki, 0400414832, mikko.lehtimaki@yahoo.com

Tarjoukset€

Lomaviikko B.13.15

Aunola P & K, kyselyt Seppo Simola 040 031 5959

Tarjoukset€

Lomaviikko C.4.17 

Hannu Björkman, 040 073 2998, bjorkmanh@hotmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.4.18

Eija ja Risto Mäkipelto, 040 824 0835, eija.makipelto@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.1.19

Tiina Kaurala, 044 236 1695, tiina.kaurala@gmail.com

50€ tai vaihto pienempään

Lomaviikko B.12.19

Helena Långstedt 040744 0425, hlangstedt@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.4.20

Mika Hiltunen, 041 438 1215

Tarjoukset€

Lomaviikko C.6.20

Irma Portin, 050 460 9003

Tarjoukset€

Lomaviikko C.1.20

Pekka Alavillamo, 050 540 2025, pekka.alavillamo@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.2.21

Hannu Lepola, 040 068 8069 

https://asunnot.oikotie.fi/myytavat-loma-asunnot/sotkamo/17519434

100€

Lomaviikko C.3.23

Aratek Oy, 0500 336644 

taloranta@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.6.25

Vesa Kärkkäinen, 050 490 0268, jondoomi1@gmail.com

500€

Lomaviikko B.13.25

Daniel Hakasaari, 044 420 0258, daniel.hakasaari@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko B.14.25 (uusi)

Lisäksi pitää maksaa tämän vuoden vastike myyjälle, joka on sen jo maksanut. Kaupan päälle ilmaiseksi 2 kpl viikkopelioikeutta.

Markku Helminen, 045 341 4551, m.helminen5@gmail.com, yhteys sähköpostilla.

250€

Lomaviikko C.2.26

Minna Kaitaranta, 050 339 572, mimmu.m@hotmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.4.26

Perushallinta PH Oy, 09 8546 487, raisanen-gustafsson@kolumbus.fi

Tarjoukset€

Lomaviikko B.13.26

Daniel hakasaari, 044 420 0258, daniel.hakasaari@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.8.34


MYYTY

Lomaviikko B.12.37

Hannu Björkman, 040 073 2998, bjorkmanh@hotmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.8.44

Seppo Simola, 040 031 5959, sepposim@gmail.com, 

Omistaja velkasaneerauksessa. Vastikkeen v.2023 hinnalla.

https://vuokattisport.fi/ensilumenlatu/  alkaa näistä viikoista

Edullisesti

Lomaviikko C.1.45

Jaana Karling, 040 523 7869, jaana.karling@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.4.46

Ahti Lång, 040 051 2746, ahti.lang@gmail.com

Tarjoukset€

Lomaviikko C.1.52

Lukin-Kemppainen Marja-Leena, 040 554 3679, 

mari.lukin-kemppainen@phnet.fi

Tarjoukset€

Ostetaan lomaviikko

Ostamme lomaviikon 10

Minna Tumelius, 040 066 3698

Tarjoukset €

Ostamme lisälomaviikon, mieluiten loma-aikoihin. Tarjoukset sähköpostiin.

pauliina.soderholm@gmail.com

Tarjoukset €

Täytä lomake

Kerro meille viikkosi myynti- tai ostotoiveista. Jätä yhteystietosi, niin jaamme ilmoituksesi tällä sivulla.

Vuokatti Country Club KOy ei osallistu osakkaiden välisten kauppojen välittämiseen eikä ota vastuuta kauppojen toteutuksesta. Yhtiö toimii ainoastaan ilmoituskanavana, jonka kautta osakkaat voivat ilmaista kiinnostuksensa ostaa tai myydä yhtiön omia lomaviikkoja.